Starsi premagali Conditus

Po igri naključij je vetrovni ponedeljek prinesel le tekmo v Ekstra ligi med Red Starsi in Conditusom. Slaščičarji so v začetku četrte minute povedli (Čamdžić), njihovo vodstvo pa je trajalo manj, kakor dve minuti. Znotraj štiridesetih sekund sta anto za Starse zadela Sadiković in Sušanj in rezultat preobrnila v korist Starsev. Poti nazaj za Conditus ni bilo več, saj so v nadaljevanju do predzadnje minute polčasa Starsi zabili še šest zaporednih golov. Polčas so z zadetkom kljub vsemu zaključili Conditusovci (8:2).

V drugem delu je vnema Red Starsev popustila. V slabih prvih šestih minutah andaljevanja so beli dvakrat zadeli (8:4), Starsom pa ni uspelo zabiti ponovno vse do 34. minute (9:4). Še dva gola so dosegli igralci Conditusa v zadnjih minutah, tako da je bil ob koncu poraz kar znosen … če je ob porazu pač kaj takega moč trditi.

Najkoristnejši igralec tekme je bil Robert Sabolič s petimi točkami (2 gola + 3 podaje).