KRŠ v finalu, Strele in Golazen bodo igrali tretjo tekmo

Tretja tekma med KRŠ-jem in Pink Panthersi je imela odločiti o potnikih za finale. Pinkiji so povedli v peti minuti in vodstvo podvojili v sedmi. Črni so z dvema goloma v deveti minuti ekspresno izenačili (2:2), v sedemnajsti minuti pa prvič na tekmi tudi povedli (3:2). Tak je bil rezultat tudi ob polčasu. V drugem delu se je zvrstilo nekaj izključitev, ki pa niso prinesle sprememb na semaforju. Do le-te je prišlo šele v 35. minuti, ko so se na +2 odlepili KRŠ-jevci. Zadnji  gol na tekmi so spet zabili Študentje in se s 5:2 uvrstili v veliki finale.

Druga polfinalna tekma Prve lige med Strelami z Bele in Golaznijo je slednjim že ponujala priložnost za uvrstitev v veliki finale. Z golom v drugi minuti so v tekmo tudi odlično krenili, a so B’lani izenačili manj, kot minuto kasneje. Dvakrat so nato Strele zadele v 7. minuti in dodale gol še v deseti minuti (4:1), kar je Golazen prisililo, da je nemudoma vzela time-out. Ni pomagalo, saj so B’lani kmalu zatem zadeli še petič. Po šestem golu Strel je Golazen izkoristila powerplay (6:2), na polčasu pa zaostajala s 7:2. Tudi v drugem polčasu je Golazen zadela prva, na 7:4 pa so Golaznarji znižali v 26.minuti. V 37. minuti je bilo 9:7, Golazen je začutila svojo priložnost in brez vratarja skušali priti še bližje. Ni uspelo, saj so prejeli gol v prazno mrežo (10:7). Za vstop v finale bo potrebna tretja tekma …