Golazen v finale!

Tretja polfinalna tekma v Prvi ligi med Strelami z Bele in Golaznijo je imela odločiti o potnikih za finale. V peti minute tekme so Strele zapravile izjemno priložnost, na drugi strani pa so po protinapadu Golaznarji povedli. B’lanom igra ni stekla, Golazen pa je v deveti minuti povedla z 0:2. Po hitrem protinapadu so Strele ob koncu 11. minute prepolovile zaostanek.Golazen je nato povedla z 1:3, še pred polčasom pa so jih B’lani ujeli. Drugi polčas je potekal po podobnem scenariju – Golazen je povedla, B’lani izenačili … in tako v krogih. V zadnjih pet minut sta ekipi vstopili rezultatsko poravnani na 5:5. Golazen je povedla po neizkoriščenem powerplayu in slabe tri minute pred koncem zadela še za 5:7. Zaradi naleta s palico so v nadaljevanju ostali še brez enega igralca, B’lani pa so poskušali priti bližje brez vratarja in s štirimi igralci. Na 6:7 jim je tudi uspelo priti, potem pa so prejeli še gol, ki je zapečatil njihove sanje o finalu … kamor so se nekoliko presenetljivo, a povsem zasluženo uvrstili igralci Golazni.