Elita: v polfinale Starsi in Chilli

V drugo četrtfinalno tekmo Elitne lige proti Šmeks baru so Red Starsi vstopili kot absolutni favoriti. Nenavsezadnje so prvo tekmo proti rumenim tudi prepričljivo dobili. V sladu s pričakovanji so tekmo tudi začeli in praktično v prvih dveh resnejših napadih zabili dva gola. Njihov vratar je na drugi strani nekajkrat suvereno branil strele rumenih. Tretji pak so Šmeksi iz svoje mreže pobrali v 11. minuti, v 13. pa končno zadeli tudi sami (3:1). V začetku 15. minute so Šmeksi prišli še bližje (3:2), a so v naslednji minuti tudi prejeli gol. Sledil je powerplay za rumene, ki pa ni prinesel nove spremembe na semaforju. Prvi gol v drugem delu je padel v 23. minuti, ko so na 5:2 povišali Starsi. V 30. in 32. minuti je padel po en pak v vsako mrežo (6:3). V 35. in 37. minuti so Starsi zadeli še dvakrat (8:3), v zadnji minuti pa so celo odigrali brez vratarja. Končalo se je z 8:3, Red Stars pa so se uvrstili v polfinale.

Tretja tekma med Chilliji in Conditusom je ponudila zanimiv hokej. Slaščičarji so povedli že v 15. sekundi. Dobravci so izenačili v 5. minuti in povedli ob koncu devete.  Beli so izenačili šest minut kasneje. Po golih Chillijev v 18. in 20. minuti je bil ob polčasu rezultat 4:2. Peti gol so Dobravci zabili v 26. minuti in dva dodali še  v 33. in 36. V polfinale so z lepo zmago 7:2 napredovali Chilliji.